« Ankstesnis Kitas »
Sukurtas: 2012-09-08 12:45:31
Atnaujintas: 2020-05-24 00:33:52
Parodytas: 2311;  Susidomėjo: 2311

Parduodame Roll aparatus, Vacu Evolution, Vibra platforma

Kaina:
8286.72 Lt
Miestai: Alytus, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Vilnius
Skelbimo ID: 655933

Aprašymas

www.bodyevolution.lt Patys naujausi Roll Evolution aparatai!Siekiant dar geresnių rezultatų kiekvienais metais Roll masažo aparatai yra vis techniškai patobulinami ir atnaujinami, todėl šiandien mes didžiuojamės galėdami Tau pristatyti pačius naujausius Roll masažo aparatus! Jei nori šias naujoves pamatyti savo akimis, įsitikinti jų unikalumu ir išmėginti pats, esi labai laukiamas pas mus!!!
Saugus, sertifikuotas, modernus, stilingas, efektyvus, skleidžiantis ilguosius infraraudonuosius spindulius Roll masažo aparatas yra skirtas atlikti limfodrenažinį masažą ir patobulinti kūno linijas.
Jei susidomėjai ir norėtum pradėti savo verslą, suteikiame Tau visus veiklos pradžiai reikalingus spaudos maketus: plakatus, abonentines, vizitines ir dovanų korteles, skrajutes, taip pat ir vidinius blankus. Tau tereikės įrašyti savo studijos duomenis ir atsispausdinti - ar gali būti dar paprasčiau?
Paslaugus ir draugiškas mūsų kolektyvas apmokys, patars ir suteiks visą reikalingą išsamią informaciją, kuri leis Tau efektyviai ir rezultatyviai vykdyti studijos veiklą.
Aparatai gali būti naudojami SPA ir masažo studijose, sporto klubuose, grožio salonuose, taip pat individualiam poreikiui tenkinti.

Kontaktai

Ana Usel

www.bodyevolution.lt

Rašyti pardavėjui


Susiję skelbimai