« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2012-07-31 09:20:26
Atnaujintas: 2016-08-18 11:13:06
Parodytas: 1586;  Susidomėjo: 1586

Lelo Tiani

Kaina:
340 Lt
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 643963

Aprašymas

Lelo Tiani vibratorius.

Tiani yra išskirtinis kūrinys viso pasaulio poroms; prabangus jūsų meilės gyvenimo priedas, kurį galima dėvėti mylėjimosi metu.
Revoliucinė SenseMotion™ technologija su nuotoliniu valdymu, paprastu riešo krestelėjimu leidžia bet kuriuo metu nustatyti tinkamą vibravimo intensyvumą.
Pakraunamas (nuotolinio valdymo pultelis naudoja 2xAAA atskirai įsigyjamas baterijas), dar daugiau, vandeniui atsparus silikono dizainas ir glotni, lanksti forma sukuria visapusišką komfortą abiem partneriam. Malonūs įspūdžiai dėl to tampa dar stipresni – naujas standartas šiandieniniams porų masažuokliams.

Panaudojimas:
Tiani yra mylėjimosi malonumą sustiprinantis vibruojantis masažuoklis, sukurtas dėvėti moteriai. Norėdama užsidėti Tiani, paprasčiausiai atlenkite lanksčią nevibruojančią silikoninę atramėlę 90 laipsnių kampu ir įsidėkite ją į vaginą. Kai tai padarysite švelniai uždėkite Tiani vibruojančią dalį taip, kad ji būtų virš klitorio. Liaunas ir glotnus dizainas palieka pakankamai vietos, kad galėtumėte pasidalinti malonumu su savo partneriu.

SenseMotion™ technologija suteikia beprecedentį būdą valdyti šį asmeninį masažuoklį, darant tai rankos judesiais. Valdymas atliekamas pakreipiant, kratant arba mostelint delne laikomą valdymo pultelį. Šie judesiai sukelia atsaką jūsų Tiani masažuoklyje. Dar daugiau – pultelis pats turi vibruojantį varikliuką, kuris atkartoja sukurtas vibracijas, todėl jūs galite jausti, ką partnerė(-is) patiria iki 12 metrų atstumu.

Pradžia: Paspauskite + kad įjungtumėte savo nuotolinio valdymo pultelį. Nuspauskite ant žiedo kiaušinėlio esantį belaidžio ryšio simbolį, kad įjungtumėte jį. Jūsų masažuoklis ir pultelis susijungs tarpusavio ryšiu per kelias akimirkas. Vibravimo režimai keičiami nuspaudžiant vidurinį pultelio mygtuką.
SENSEMOTION™ režimas Nr. 1: paverskite šonu valdymo pultelį, kad pakeistumėte vibravimo intensyvumą. Horizontalioje padėtyje vibracija bus silpnesnė. Paversdami masažuoklį iki 90 laipsnių kampo didinsite vibracijos intensyvumą iki maksimalaus lygio.
SENSEMOTION™ režimas Nr. 2: kad pakeistumėte vibracijų intensyvumą, pakratykite pultelį. Sukimas apvaliais rankos judesiais taip pat keičia intensyvumą, o kuo įvairesni ir greitesni jūsų judesiai, tuo stipriau Tiani atsilieps į juos.

Toliau spauskite vidurinįjį pultelio mygtuką ir mėgaukitės 6 skirtingais vibravimo nustatymų režimais. Tuo tarpu + ir – leis atrasti tinkamą kiekvieno režimo intensyvumą.

Prekės apibūdinimas:
Ilgis: 8,4 cm
Skersmuo: 2,8-4,2 cm
Lubrikanto tipas: Vandens pagrindo
Lankstumas: Geras
Medžiaga: Silikonas, ABS
Valdymas: Integruotas
Atsparumas vandeniui: Taip
Vibracijos lygis: 9/10
Garso lygis: 1/10
Gamintojas: Lelo
Jam ar Jai: Jai
Kas tai: Vibruojantis masažuoklis
Pagrindinė savybė: SenseMotion™ technologija

Akcija: Jei rasite identišką prekę pigiau, informuokite mus kur radote ir mes jums parduosime šią prekę dar pigiau.

Kontaktai

Prezervatyvai.net


Susiję skelbimai