« Ankstesnis

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2012-03-29 08:34:25
Atnaujintas: 2019-01-28 19:12:27
Parodytas: 1542;  Susidomėjo: 1542

Ar mėgstate bučiuotis? Geriausias ginklas prieš blogą kvapą iš burnos

Kaina:
62.15 Lt
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 586615

Aprašymas

Jūs mėgstate bučiuotis, tačiau pergyvenate dėl nemalonaus burnos kvapo. L.Acidophilus išspręs šią problemą.

L.Acidophilus (60)

- normalizuoja žarnyno mikroflorą, pašalina patogenines bakterijas;

- pagerina virškinimą ir maisto įsisavinimą;

- sumažina alergines reakcijas;

- padidina imunitetą;

- apsaugo nuo vidurių užkietėjimo ir viduriavimo;

- sumažina nemalonų burnos kvapą.

Žmogaus organizme gyvena didelis mikroorganizų kiekis, kurių didelė dalis yra „draugiški“.

Bendras bakterijų, gyvenančių organizme ir sudarančių jo mikroflorą, svoris sudaro vieną - du kilogramus! Paskutiniu metu gydytojai vis dažniau vadina normalią žarnyno mikroflorą virškinimo sistemos ekstrakorporaliniu (neegzistuojančiu kūne) organu, kad pabrėžtų didžiulę jos reikšmę žmogaus sveikatai.

Žarnyno mikroorganizmų balansas – sveikatos ir puikios savijautos garantas, deja jis gali būti lengvai pažeistas, naudojant vaistinius preparatus, ypač antibiotikus, alkoholį, netaisyklingai maitinantis. Netgi rūkymas ir stresas gali pažeisti mikrobų pusiausvyrą. Todėl taip svarbu papildyti “draugiškų” bakterijų armiją , pasireiškus pirmiems disbalanso požymiams.

L.Acidophilus – tai acidofilinės bakterijos (Lactobacilus acidophilus), paprastai gyvenančios žmogaus virškinimo trakte ir reikalingos žarnyno normalios mikrofloros palaikymui. Lactobacilus acidophilus nepakeičiamos, maitinantis neracionaliai, sergant infekcinėmis ir grybelinėmis ligomis, sutrikus skrandžio- virškinimo traktui, vartojant antibiotikus ir kontraceptines tabletes, chemoterapiją, susilpnėjus imuninei sistemai. Laktobakterijos padeda įsisavinti pieno produktus, skaido laktozę, sąlygoja geresnį kalcio įsisavinimą.

Moterų acidofilinės laktobacilos sudaro makšties apsauginės floros dalį ir atlieka svarbų vaidmenį, kovojant su grybeline infekcija.

L.Acidophilus rekomenduojamas kartu su kompanijos Santegra ™ dietine ląsteliena FortiFi™, kuri sukuria palankią atmosferą laktobakterijoms.

Jaigu norėsite sužinoti daugiau, parašykite laišką ir aš atsiųsiu Jums papildu katalogą (Gamintojas: Santegra, JAV).

Kontaktai

Alla

Nėra nuotraukos


Susiję skelbimai