Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2012-03-11 23:05:02
Atnaujintas: 2014-12-02 16:00:48
Parodytas: 2265;  Susidomėjo: 2265

Erotinė poros ar solo fotosesija (Glamour)

Kaina:
900 Lt
Pirkti
Skelbimo ID: 568312

Aprašymas

Nuostabi Glamour fotosesija suteiks malonių akimirkų kiekvienam, o nuostabiomis nuotraukomis, kuriomis pasirūpins garsus meninės erotikos fotografas Giedrius Jankauskas(jo darbus matote nuotraukose), galėse džiaugtis visą gyvenimą! Į šios fotosesijos kainą įskaičiuota:


Fotografas ir fotosesija iki 2h

Fotostudija, kava ir saldumynai

Pilnai suretušuotos ir sutvarkytos 5 nuotraukos

DVD su visomis nuotraukomis iš fotosesijos.

Vizazistė bei šukuosenų meistrė (veidas ir plaukai sutvarkomi).

Stilistė pasirūpins jūsų įvaizdžiu (pasiderinus su klientu), bei padės fotosesijos metu  derinti stilių.


Jei norėsis daugiau:


+1h fotografavimo 300lt, (papildomai 5 sutvarkytos nuotraukos)

+1 Nuotraukos papildomas sutvarkymas nuo 20.lt


Giedrius Jankauskas savo kaip fotografo karjerą pradėjo prieš 10 metų. Mažais žingsneliais skynėsi kelią į profesionalių fotografų gretas, tobulėjo  ir atsidave šiam darbui iš visos širdies.

Šiandien Jis jau daugeliui žinomas, jo foto darbai puikuojasi įvairių projektų, internetinių tinklapių, žiniasklaidos bei leidinių puslapiuose.  Šiuo metu Giedrius bendradarbiauja su tarptautine modelių kompanija „Newblood Entertainment Group UAB“, kuri renkasi tik geriausius savo srities specialistus visame Pasaulyje.

Giedrius – profesionalus fotografas, kuris atiduoda šiam darbui visą save. Su modeliais labai greitai randa bendrą kalbą, galbūt todėl jo darbuose nesimato susikaustymo ar pervargimo – „tai labai svarbu dirban tokį darbą – kiekvienas modelis tuo metu yra pats svarbiausias, pats gražiausias ir mieliausias“ – sako Giedrius – „ Susikalbėjimas su modeliu – vienas iš svarbiausių mano darbo etapų – geras apšvietimas,  teisingo rakurso parinkimas ir svarbiausia – modelio emocija – tik tokios nuotraukos įgauna gyvybės “.

Daugiau Giedriaus darbų galite pamatyti ČIA

arba čia: Fotografas

Kontaktai

Suaugusiems.lt


Susiję skelbimai