« Ankstesnis
Sukurtas: 2012-01-23 16:25:56
Atnaujintas: 2017-03-06 08:48:19
Parodytas: 2719;  Susidomėjo: 2719

Spanish Fly Extra

Kaina:
41 Lt
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 561170

Aprašymas

Nr.1 pasaulyje tarp afrodiziakų - nuo senų laikų laikomas geriausiu afrodiziaku, keliančių lytinę potenciją, skatinančiu geismo atsiradimą ir padedančiu atsipalaiduoti lytinio akto metu.

Spanish fly extra - tai meilė, laimė, vidinė šiluma, sveikata ir perversmas intymaus gyvenimo sferoje.


Spanish fly extra – tai lašeliai, kurie kartais vadinami „viagra“, skirta ne tik moterims, bet ir vyrams. Nors iš tiesų tai nėra visiška teisybė. Pirmiausia, Spanish fly extra pasižymi kur kas universalesniu veikimu. Antra, tai nėra cheminis preparatas. Jis gaminamas iš natūralių medžiagų. Tai labai aukštos kokybės priemonė.
Veiklioji Spanish fly extra medžiaga – amino rūgštis L-argininas. Pastaruoju metu ši amino rūgštis visame pasaulyje sukėlė didžiulį susidomėjimą tarp mokslininkų ir gydytojų.

1998 m. trims mokslininkams buvo paskirta Nobelio premija už šios amino rūgšties poveikio ištyrimą žmogaus organizmui. Tyrimo išvada buvo tikrai netikėta: paaiškėjo, kad skildamas L-argininas sudaro azoto oksidą (NO), o šis cheminis junginys reguliuoja kraujotaką, skatina lygiųjų raumenų susitraukimus. NO yra biologinės dujos, kurios veikia kaip „signalinė molekulė“, reguliuojanti daugybę mūsų organizmo funkcijų, o jų poveikis pasireiškia ląstelės lygiu. NO yra gyvybiškai svarbus imuninei sistemai. Jis naikina bakterijas, virusus, grybelį, parazitus ir vėžines ląsteles arba sustabdo jų dauginimąsi.

Kiekis: 15 ml

Kontaktai

Prezervatyvai.net

www.prezervatyvai.net

valdelis26

Rašyti pardavėjui


Susiję skelbimai