« Ankstesnis Kitas »
Sukurtas: 2011-10-24 13:36:06
Atnaujintas: 2020-06-05 10:51:50
Parodytas: 2086;  Susidomėjo: 2086

Impregnantas klinkeriui, plytoms, mūrui

Kaina:
3.45 Lt
Miestas: Klaipėda
Skelbimo ID: 532941

Aprašymas

Tai aukštos kokybės hidroizoliatorius vertikaliems paviršiams tirpiklio pagrindu. Šis hidroizoliatorius yra visiškai skaidrus ir skirtas visų mineralinių, plytinių, akmeninių, tinkuotu, betoninių ir pan. paviršių apsaugai nuo neigiamo vandens poveikio. Hidroizoliatorius giliai įsiskverbia į paviršių, jį sutvirtina ir chemiškai suriša skiedinį, neleisdamas atsirasti baltoms kalkinėms apnašoms.
Super Seal hidroizoliatorius apsaugo paviršių nuo vandens poveikio, erozijos, kerpių bei samanų susidarymo bei yra atsparus UV spindulių poveikiui.
Tinka padengti visiems porėtiems ir absorbuojantiems paviršiams eksploatuojamiems lauko sąlygose.
Super Seal hidroizoliatoriumi padengtas paviršius pasilieka difuziškas ir „kvėpuojantis“, ko pasėkoje sumažėja galimybė atsirasti pelėsiui.
Hidroizoliatorių galima dengti teptuku, voleliu ar purškimo būdu.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Dažomas paviršius turi būti švarus ir sausas. Visi nešvarumai, kerpės ar samanos turi būti nuvalytos bei paviršius švariai nuplautas. Visi įtrūkimai ir nelygumai turi būti užtaisyti ir pašalinti prieš paviršiaus padengimą hidroizoliatoriumi.
Hidroizoliatorius neužpildo įtrūkimų, visi paviršiaus defektai prieš padengimą hidroizoliatoriumi turi būti apdirbti su tam skirtais glaistais ar užpildais.
PAVIRŠIAUS PADENGIMAS
Hidroizoliatorių galima dengti teptuku, voleliu ar purškimo būdu.

PASTABA: Hidroizoliatorius po išdžiūvimo tampa visiškai skaidrus.
Prieš naudojimą ir darbo metu gerai suplakti ar išmaišyti. Neskiesti. Padengimui galima naudoti šepečius, volelius bei purkštuvus. Vertikalūs paviršiai dažomi nuo apačios į viršų. Įsitikinkite kad visas paviršius yra tolygiai padengtas. Tepant horizontalius paviršius, visi nesusigėręs hidroizoliatoriaus perteklius turi būti išsklaidytas ne vėliau kaip per 10 min.
Hidroizoliatorius dengiamas dviem sluoksniais, sekantis sluoksnis dengiamas iškaro po pirmojo sluoksnio susigėrimo į paviršių 1 valandos bėgyje, nelaukiant kol pirmasis sluoksnis išdžiūs.
Įrankiai plaunami su vait-spiritu iškarto po darbo !
DENGIAMUMAS
Hidroizoliatoriumi vidutiniškai padengiama 5m² pirmam sluoksniui ir 8m² dengiant antru sluoksniu.

Kontaktai

Dažmeta

www.dazmeta.lt

Rašyti pardavėjui


Susiję skelbimai