« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2011-09-22 12:32:11
Atnaujintas: 2018-08-14 06:46:58
Parodytas: 2852;  Susidomėjo: 2852

Gera kaina! JOSERA šunų maistas

Kaina:
sutartinė
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 522951

Aprašymas

„Josera Kids“ – pašaras visų dydžių šuniukams ir augantiems šunims. „Kids“ padeda kaulams, raumenims ir vidaus organams augti proporcingai. Žaliosios midijos su natūraliais gliukozaminais ir idealia kalcio bei fosforo pusiausvyra stiprina sąnarius, gerina kaulų struktūrą, omega-3 ir omega-6 riebiosios rūgštys užtikrina sveiką odą ir gražų kailį.

„Josera Family“ – specialusis pašaras šuningoms kalėms ir šuniukams (tinka ir mažų veislių šuniukams). „Family“ sudėtyje yra daugiau baltymų ir mėsos. „Family“ gali būti mirkomas vandenyje ar šuniukų piene ir duodamas nuo ketvirtos gyvenimo savaitės.

„Josera Miniwell“ – mažų veislių suaugusiems šunims. Sudėtyje esantis riebalų ir baltymų kiekis puikiai atitinka mažų veislių šunų poreikius, o biotinas, omega-3 ir omega-6 riebiosios rūgštys padeda išsaugoti sveiką odą ir blizgantį kailį.

„Josera Pure Lamb&Rice“ – pašaras visiems suaugusiems šunims su ėriena ir ryžiais.

„Josera SensiPlus“ – šunims, kurių jautri virškinimo sistema, su antiena ir ryžiais (nėra gliuteno).

„Josera Festival“ – žuvis ir ryžiai, pagardinti padažu, skirti išrankiems šunims. Granulės su lašiša ir ryžiais yra padengtos milteliais, kurie tampa skaniu padažu, sumaišius pašarą su vandeniu. Omega-3 ir omega-6 riebiosios rūgštys – sveikai odai ir gražiam kailiui, gliukozamino glikanas – sveikiems sąnariams.

„Josera Balance“ – pašaras vyresnio amžiaus ir turintiems antsvorio šunims palengvina virškinimo, inkstų ir kepenų veiklą. Šiame subalansuotame pašare yra žaliųjų midijų, turinčių natūralių glikozamino glikanų (chondroitino sulfato), padedančių išlaikyti sveikus sąnarius ir kremzles. Biotinas ir omega-3 bei omega-6 riebiosios rūgštys suteikia odai sveiką išvaizdą ir žvilgantį kailį.

„Josera Sensitive“ – su vištiena ir ryžiais.

„Josera Regular“ – suaugusiems šunims su paukštiena, ryžiais, žuvimis.

Profesionalų pasaulyje pripažinto šunų maisto už gerą kainą galite įsigyti gyvūnų prekių parduotuvėje ZOOFANAI.LT Vydūno g. 16, Vilnius (Pilaitė).

Darbo laikas:
pirm.–penkt. 10–19.30 val.,
šeštad. 10–15 val.

Kontaktai

Parduotuvė ZOOFANAI.LT