Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2011-09-03 11:41:16
Parodytas: 430;  Susidomėjo: 430

Moksleivi, ar nori užsiimti savo verslu?

Kaina:
sutartinė
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 509229

Aprašymas

Sveikas, moksleivi!

Jei esi aktyvus ir iniciatyvus, mes tau siūlome galimybę užsiimti savo verslu ir užsidirbti pinigų.

Kas mes esame?

„Vadovėlio namas“ – tai pirmoji Lietuvoje internetinė vadovėlių bei pratybų parduotuvė. Mes parduodame vadovėlius bei pratybas, surinktas iš moksleivių, kuriems jų nebereikia, bei parduodame jas už pusę kainos tiems moksleiviams, kuriems jų reikia ir kurie nenori už juos mokėti 60 ar daugiau litų.

Kokia iš to nauda tau?

Kadangi siekiame nuolat plėsti savo vadovėlių asortimentą, mums reikia daugiau žmonių, kurie galėtų mums padėti. Todėl siekiame suburti komandą iš tokių aktyvių žmonių kaip tu, kurie rinktų vadovėlius bei pratybas iš savo draugų, pažįstamų ar klasės draugų. Viskas paprasta - kuo daugiau vadovėlių bei pratybų surinksi, tuo didesnis bus atlygis. Turime žmonių, kurie jau yra surinkę daugiau nei 50 vadovėlių!

Jei nori sužinoti kiek pinigų gali gauti nuo vieno vadovėlio, kaip juos rinkti ir kitos informacijos, rašyk vadovelionamas@gmail.com e-paštu ir galėsime pašnekėti apie tai plačiau.

Nepraleisk progos užsiimti galbūt pirmuoju savo verslu ir rašyk mums! Laukiame laiškų iš aktyvių moksleivių ilgalaikiam bendradarbiavimui.

Kontaktai

vadovelionamas

Nėra nuotraukos