« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2011-03-15 20:16:53
Atnaujintas: 2019-01-28 19:12:36
Parodytas: 2755;  Susidomėjo: 1889

Vision Forte - akių apsauga !

Kaina:
89.77 Lt
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 425253

Aprašymas

● papildomai maitina akį vitaminais ir mineralais;
● pagerina kraujotaką akies tinklainėje;
● sustiprina akies dugno kraujagysles;
● antioksidacinė akių apsauga;
● pagerina spalvų suvokimą;
● sumažina akies uždegiminių ligų riziką.

Mūsų akys – neįkainuojama gamtos dovana, juk apie 70% informacijos apie supantį pasaulį mes gauname regėjimo pagalba!
Akys - ne tik sielos, bet ir sveikatos veidrodis, nes akių ligos dažnai atspindi bendrą organizmo būklę (širdies –kraujagyslių susirgimus, diabetą ir kt.).
Santegra ® naujovė - Vision Forte ™ - daugiafunkcinis produktas, kuris saugo ne tik regėjimo funkciją, bet teigiamai veikia viso organizmo sveikatą.
Į Vision Forte ™ sudėtį įeina:
Liuteinas ir iš jo akies audiniuose susidarantis zeaksantinas yra pagrindiniai geltonosios dėmės pigmentai, išsidėstę akies tinklainės centre. Liuteinas ir zeaksantinas apsaugo fotoreceptorių ląsteles nuo laisvųjų radikalų, turi profilaktine reikšme įvairių oftalmologinių susirgimų metu, tokių kaip katarakta ir makuliarinė distrofija.
Beta - karotinas, kuris žmogaus organizme virsta vitaminu A, jis ypač svarbus regėjimo funkcijai: yra antioksidantas, apsaugo nuo laisvųjų radikalų pakenkimų, pagerina naktinį regėjimą, stabdo kataraktos vystymąsi, yra makulinės distrofijos, besivystančios sename amžiuje, profilaktika.
Vitaminas C pagerina akių aprūpinimą krauju, apsaugo akių kraujagysles nuo trapumo, kraujo išsiliejimo į tinklainę, kataraktos vystymosi; yra antioksidantas, saugo akių lęšiuką, stabdydamas destruktyvinius procesus.
Vitaminas E yra stiprus antioksidantas, apsaugo akių kapiliarus nuo trapumo, sumažina kraujagyslių sienelės pralaidumą.
Cinkas padeda įsisavinti vitaminą A, pasižymi antioksidaciniu aktyvumu, apsaugo nuo tinklainės makuliarinės degeneracijos vystymosi ir naktinio regėjimo pablogėjimo. Selenas pasižymi antioksidaciniu poveikiu, apsaugo akies audinių vidines ląstelių struktūras nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio.

Kontaktai

Alla


Susiję skelbimai