« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2011-03-15 19:33:42
Atnaujintas: 2019-01-28 19:12:36
Parodytas: 2766;  Susidomėjo: 2380

Sleemil - EKSKLIUZYVINIS produktas !

Kaina:
79.41 Lt
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 425223

Aprašymas

Sleemil ™ - ekskliuzyvinis natūralus Santegros produktas.

● veikia raminančiai, nesukelia mieguistumo;
● padidina atsparumą stresams;
● padeda atsikratyti pavojaus jausmo;
● normalizuoja miegą.

Visame pasaulyje stresas virsta pirmaeile problema. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, 450 milijonų žmonių visame pasaulyje kenčia dėl įvairių streso sukeliamų sveikatos sutrikimų.
Naujas išskirtinis Santegra® kompanijos produktas Sleemil ™ sukurtas tam, kad mes galėtume susilpninti negatyvų streso poveikį mūsų sveikatai.
Sleemil ™ sudėtyje yra unikali biologiškai aktyvi medžiaga, gaunama iš karvės pieno - Lactium ®.
Moksliniai tyrimai įrodė, kad daugybė karvės piene esančių biologiškai aktyvių medžiagų yra labai naudingos mūsų organizmui. Viena šių medžiagų grupių – peptidai.
Prancūzijoje įsikūrusios laboratorijos Ingredia Nutritional mokslininkai daugelį metų tyrinėjantys veikliąsias karvės pieno medžiagas, raminančiai veikiančias mūsų nervų sistemą, identifikavo biologiškai aktyvų peptidą, pasižymintį šiomis savybėmis. Taip buvo atrastas Lactium ® .
Lactium ® - pirmas užpatentuotas iš karvės pieno gaunamas dekapeptidas, galintis sumažinti streso sukeliamų simptomų pasireiškimą. Šis produktas atvertė naują puslapį mokslo apie mitybą istorijoje.
Lactium ® veikia švelniai raminančiai ir padeda susidoroti su streso sukeliamomis problemomis – nemiga, psichoemocine įtampa, atminties pablogėjimu , susilpnėjusiu gebėjimu sukaupti dėmesį. Taip pat ši medžiaga padeda nugalėti žalingus įpročius, atsiradusius streso įtakoje – tokius kaip padidėjęs apetitas ar rūkymas.
Lactium ® padeda susilpninti įtampą ir geriau miegoti naktį, todėl kitą dieną mes atsikeliame žvalūs ir pailsėję.
Sleemil ™ - unikalus ir visiškai natūralus , kenksmingo šalutinio poveikio mūsų sveikatai neturintis produktas – idealus partneris kovoje su stresu.

Kontaktai

Alla


Susiję skelbimai