« Ankstesnis Kitas »
Sukurtas: 2011-03-15 18:52:12
Atnaujintas: 2017-11-17 06:42:42
Parodytas: 1514;  Susidomėjo: 1100

Exclzyme EN - reguliuoja medžiagų apykaitą

Kaina:
80 Lt
Miestas: Visa Lietuva
Skelbimo ID: 425192

Aprašymas

● pagerina virškinimą;

● reguliuoja medžiagų apykaitą organizme;

● pasižymi priešuždegiminėmis ir skausmą mažinančiomis savybėmis;

● turi imunomoduliuojantį, antiagregatinį ir fibrinolitinį poveikį;

● stimuliuoja fermentinį aktyvumą;

● greitina žaizdų gijimą.

Naujas kompanijos Santegra™ produktas – Exclzyme®EN - eksliuzyvinė sisteminių enzimų, kurie praktiškai veikia kiekvienoje organizmo sistemoje formulė.

Sisteminiai enzimai yra pirmiausia apsauga nuo uždegimo. Enzimų pranašumas yra tas, kad jie pirmiausia neužgožia uždegimo (kadangi tai natūrali organizmo reakcija), o optimizuoja jo eigą. Enzimai turi nepaprastą savybę, sumažinti randus ir fibrozes. Enzimai gali suskaidyti fibriną (baltymą,sąlygojantį kraujo krešulių susidarymą) ir tuo pačiu užkerta kelią trombų susidarymui arba pagreitina jų rezorbciją. Papildomos enzimų dozės padeda pašalinti per didelį kepenų krūvį. Sisteminiai enzimai yra adaptogenai, palaikantys organizmo vidinės aplinkos stabilumą. Tuo atveju, kai imuninė sistema nusilpo ir organizmas tapo lengvas grobis infekciniams susirgimams- enzimai padeda sustiprinti imuninę sistemą. Kai imuninė sistema hiperaktyvi ir pagamina antikūnius, atakuojančius nuosavus organizmo audinius - enzimai gali sumažinti imuninį aktyvumą.

Labai sudėtingus organizmo gyvybinius procesus aprūpina daugiau kaip 3000 enzimų, kuriuos mūsų organizmas pasigamina arba jie patenka iš aplinkos - iš „gyvo“, termiškai neapdirbto maisto. Normaliai gyvybinei veiklai būtina, kad organizme dalyvautų visi enzimai pakankamu kiekiu. Enzimų trūkumas, kurį gali sąlygoti genetiniai sutrikimai arba daugelis fiziologinių išorės ir vidaus priežaščių, gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus. Daugelis specialistų mano, kad perspektyviniu požiūriu vystant naujus metodus žmogaus sveikatos palaikymo srityje, būtent enzimoterapijai priklauso ateitis!

Į enzimų Exclzyme ® EN sudėtį įeina:

Peptizyme SP® EN- serapeptazė (Serrapeptase), bromelainas ir papainas, enzimai, kurie pasižymi fibrinolitiniu, priešuždegiminiu aktyvumu ir veikia prieš pabrinkimą. Jie yra efektyvus, mažinant uždegimą ir edemas, pagreitina žaizdų ir traumų užgijimą, užkerta kelią trombų susidarymui, teigiamai veikia medžiagų apykaitą.

Exclzyme®EN padeda organizmui palaikyti sveikatą natūraliu būdu, nesuteikiant jam antibiotikų, hormonų ir cheminių preparatų negatyvaus poveikio rizikos.

Kontaktai

Alla

www.sveikatashop.lt

allaart.lt

Rašyti pardavėjui


Susiję skelbimai