« Ankstesnis Kitas »
Sukurtas: 2010-12-01 07:01:21
Atnaujintas: 2018-01-18 01:18:56
Parodytas: 7843;  Susidomėjo: 2278

Makiažo kursai Klaipėdoje

Kaina:
1001.31 Lt
Miestai: Klaipėda, Kretingos r.
Skelbimo ID: 396191

Aprašymas

MAKIAŽO KURSAI KlAIPĖDOJE
Makiažo kursai "Profesionalūs"
Informacija ir registracija telefonu Klaipėdoje: 8 46 380703; 8 678 68888. Pirmadieniais ir Trečiadieniais nuo 18:00 val.

Registracija sms žinute +370 678 68 888 (Vardas, Pavardė, kont., telefonas, kokie kursai) Kursai vyktų Ptrmadieniais-Ttrečiadieniais

PROFESIONALŪS, “Grožio paslaptys”, makiažo kursai Klaipėdoje:

Šie kursai skirti žmonėms, kurie nori dirbti makiažo specialistų darbą madų ir grožio pramonėje, o galbūt gražinti drauges, pažįstamas ar kaimynes. Jums nebūtinos išankstinės žinios. Svarbu, kad Jus žavėtų spalva, forma, mada, žmonės, o svarbiausia makiažas. Meniška mąstysena ir kūrybingumas yra privalumai. Galbūt šie kursai bus Jūsų tramplynas, nuo kurio šoksite į platesnius grožio pasaulio vandenis. Tikime, jog mus su Jumis sieja bendras tikslas ir mes galime padėti įgyvendinti Jūsų svajones!

PROGRAMA: Kursai vyks: Individualiai vienas asmuo. Grupėse nuo keturių ir daugiau asmenų. Teorinėse paskaitose sužinosite viską apie grožio makiažą: makiažo priemonės ir įrankiai, makiažo atlikimo eiliškumas, makiažo tipai bei jų paskirtys (dieninis, vakarinis, dalykinis, nuotakos, šventinis, foto, teminis, scenos), veido bruožų koregavimo principai, šešėliavimas, maskavimas, antakių korekcija, spalvos bei jų pritaikymas ir derinimas. Mokoma klijuoti dirbtinius elementus. Dauguma paskaitų yra praktinio pobūdžio, todėl įgytas teorines žinias taikysite praktikuodami. Į praktines makiažo pamokas siūlome atsivesti savo modelį. Mokoma su profesionaliomis kosmetikos priemonėmis bei įrankiais. Baigus profesionalaus makiažo kursus išduodamas sertifikatas.

TRUKMĖ: apie 25 val.
KAINA GRUPĖJE: 290 €.
LAIKAS: Kursai vyksta 2 kartus per savaitę po 3,5val., apie mėnesį laiko.

Klaipėdoje:
KAINA INDIVIDUALIAI : 730€.(laikas derinamas atskirai) KAINA GRUPĖJE 3 IR DAUGIAU: 250 Eurų. (Pirmadieniais ir Trečiadieniais nuo 18:00 val.).Kviečiame dalyvauti !
Pagarbiai,

Mokymo ir paslaugu centras
Telefonas:(8~46) 380703
Faksas: (8~46) 492714
Tel.Mob.: (8~678) 68888

--------------------------------------------------------------------------------
Makiažo kursai "Savęs pažinimas"
INDIVIDUALŪS, “Savęs pažinimo”, makiažo kursai Klaipėdoje:

Kiekviena moteris turi savų paslapčių kaip atrodyti puikiai. Tačiau neretai net tos moterys, kurios iš pažiūros spinduliuoja begaliniu pasitikėjimu savimi, žvelgdamos į savo atvaizdą veidrodyje nėra absoliučiai patenkintos savimi. Pripažinkime, visos norime atrodyti gražiai, mokėti paryškinti savo veido privalumus bei paslėpti trūkumus, patikti ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Tad mūsų tikslas – padėti Jums pažinti save, išmokyti Jus gražinti save ne tik kiekvieną dieną, bet ir puikiai atrodyti ypatingomis progomis. Išmokę visas grožio subtilybes Jūs ne tik sulauksite daugiau aplinkinių dėmesio, bet įsigysite ir du naujus draugus: veidrodį bei kosmetikos priemones, kurie tarnaus Jūsų grožiui.

PROGRAMA: Užsiėmimai vyks individualiai. Dauguma paskaitų yra praktinio pobūdžio. Jų metu bus išanalizuojamas kiekvienos moters veido bei odos tipas. Visažistė pasidalins daugybe profesionalių gudrybių kaip nesunkiai bei skoningai nusipiešti sau makiažą, taip pat paaiškins kaip paslėpti jus erzinančius trūkumus bei išryškinti privalumus. Mokoma su profesionaliomis kosmetikos priemonėmis bei įrankiais. Baigus „Savęs pažinimo“ kursus sertifikatai neišduodami.

TRUKMĖ: apie 20 val.

LAIKAS: Užsiėmimai vyksta 3 kartus per savaitę po 3val., apie dvi savaites.

KAINA grupėje: 120€.
INDIVIDUALIAI: 240€.

--------------------------------------------------------------------------------

Kontaktai

Vytas Eidikaitis

www.vev.lt

Rašyti pardavėjui


Susiję skelbimai