« Ankstesnis
Sukurtas: 2010-11-04 12:10:36
Atnaujintas: 2020-09-21 08:32:54
Parodytas: 7131;  Susidomėjo: 2873

Dažai virtuvėms ir vonioms

Kaina:
3.45 Lt
Miestas: Klaipėda
Skelbimo ID: 385342

Aprašymas

Aprašymas:
Itin tvirta, vandens pagrindu pagaminta, dėmėms ir garams atspari matinė emulsija su papildoma „Mouldguard“ technologijos apsauga. Skirta vidaus sienų ir lubų dažymui. Pagamintą naudojant unikalią „Breatheasy“ formulę, 99 % be tirpiklių ir beveik bekvapo.

Paruošimas:
Prieš pradedant dažyti, visi paviršiai turi būti švarūs, sveiki ir sausi. Nuvalykite visus atšokusius ir defektuotus dažų sluoksnius. Organine augmenija užteršti paviršiai turi būti apdoroti tinkamu fungicidiniu tirpalu, naudojamu vadovaujantis gamintojo rekomendacijomis. Paviršiaus defektus ištaisykite naudodami tinkamą glaistą vadovaudamiesi gamintojo rekomendacijomis. Paviršius nušlifuokite naudodami tinkamą abrazyvinę medžiagą, kad jie būtų lygūs ir tvirti. Nuvalykite visus paviršiaus nešvarumus, taip pat nuplaukite ir švariu vandeniu nuskalaukite dulkių sankaupas. Nugruntuokite visas nepadengtas, porėtas, dulkėtas ar taisytas vietas, naudodami tinkamą gruntą ir (arba) porų užpildiklį.

Naudojimas:
Prieš naudojimą dažus gerai išmaišykite. Neskieskite. Gausiai tepkite kokybišku teptuku arba vidutinio plauko voleliu. Neviršykite rekomenduojamos skliados.

Džiūvimo laikas:
Po 2 valandų liečiant nelimpa. Po 4 val. galima dažyti antrą kartą.

Dengiamumas:
Vienu litru nudažysite iki 12,5 m2 lygaus neporėto paviršiaus

Tirpiklis:
Vanduo.

Pakuotė:
2.5 ltr.

Kontaktai

Dažmeta

www.dazmeta.lt

Rašyti pardavėjui


Susiję skelbimai