« Ankstesnis Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2010-09-26 16:49:46
Atnaujintas: 2016-08-08 09:09:15
Parodytas: 4632;  Susidomėjo: 1234

PROFESIONALIOS AUDIO REKLAMOS , RADIJO REKLAMOS , GARSO TAKELIAI

Kaina:
135 Lt
Miestas: Vilnius
Skelbimo ID: 323234

Aprašymas

1. Gaminame profesionalias audio - video reklamas pigiausiai ir greičiausiai Lietuvoje, kurias galima naudoti radijo, televizijos eteryje.
Vieno garso takelio kaina su visais mokesčiais sudaro tik 135 Lt, gamyba trunka 1-2 dienas.
Už šiuos pinigus jūs gaunate tokias paslaugas, kurios kitur apmokestinamos atskirai:
o Studijos darbai;
o Įgarsinimas (galima pasirinkti iš kelių balsų variantų, galime įgarsinti tiek vyrišku, tiek moterišku balsu, lietuviškai, angliškai, rusiškai);
o Muzikinio fono pritaikymas;
o Teksto kūrimas;
o Scenarijaus kūrimas;
o Spec. efektų panaudojimas.

PAVYZDŽIAI PRISEGTI, GALIME ATSIŲSTI IR DAUGIAU
garsogamyba@gmail.com
www.renginiulinija.lt

Audio reklamos, radijo klipai bei garso klipų gamyba– tai mūsų arkliukas. Audio reklamų gamyba užsiima profesionalūs aktoriai, tad galime pasiūlyti labai platų balsų kastingo spektrą. Radijo reklamos gamyba – tai pakankamai ilgas procesas, žinant, kas yra audio reklamos scenarijaus kūrimas, kuris dirbant su “Renginių linija” Jums taps vienu malonumu. Jums pageidaujant atliekame darbą nuo idėjos generavimo iki jos įgyvendinimo. Reklamos pagaminimo kaštai nudžiugins, nes pasiūlysime pačią mažiausią kainą, kokios net negalite tikėtis. Radio reklamos ir kitų garso klipukų gamyba, ar audio klipo gamyba naudojant naujausias technologijas – tai “Renginių linijos” kasdienybė. Lygiai tokia pati kaip video reklamos gamyba, tv reklama, įmantrus video montazas, renginių organizavimas, garso aparatūros nuoma, dj paslaugos, renginių vedimas, karaoke nuoma – štai kuo mes kvėpuojame ir gyvename. O žiniasklaida, media organizavimas ir planavimas, reklamos publikavimas, jos leidyba, radijo ir televizijos reklama eteryje ar internete, reklamos pagaminimas ir visos kitos reklamos paslaugos – tik tam, kad Jūs pasiektumėte maksimalių rezultatų savo užsibrėžtiems tikslams įgyvendinti. Ir viskas vienoje , vienintelėje vietoje www.renginiulinija.lt


2. Vedame įvairiausio pobūdžio renginius, Jūsų šventes, vaikų gimtadienius ir popietes:
Renginių vedimų užsiima profesionalai, radijo laidu vedėjai, renginių vedėjai, televizijos žvaigždės, vaikučiams programėles veda įvairūs personažai, šokių grupės ir mažieji atlikėjai, KALĖDŲ LAIKOTARPIU KALĖDŲ SENELIO paslaugos Šiaulių miesto apylinkėse.
garsogamyba@gmail.com
www.renginiulinija.lt


3. Muzikinių vakarų, diskotekų atlikimas:
Turime house muzikos didžėjų komandas (funky house, elektro house, drum`n`basse).
Ir pop muzikos didžėjų, kurie mielai praves Jūsų bet kokią šventę su įvairiausiomis atrakcijomis ir sugros Jūsų mėgstamiausias dainas (banketai, gimtadieniai, vestuvės, įmonių sąskrydžiai ir t.t...).
garsogamyba@gmail.com
www.renginiulinija.lt


4. Garso aparatūros nuoma nuo 0.5 kW vakarėliams, iki 20 kW koncertams ir ne tik...
Siūlome nuomotis garso aparatūrą, kuri montuojama ant automobilių, reklamuotis mieste. Šią įrangą nesunku pritaikyti bet kuriam automobiliui. Siūlome reklamuotis mieste patiems tik už 150 lt per parą, jei norite, galime tai padaryti ir mes su savo automobiliu. kaina 150+100 lt/val.
Įrangą galime pristatyti į bet kurį miestą..
garsogamyba@gmail.com
www.renginiulinija.lt

5. Vestuvių,bernvakarių, mergvakarių organizavimas:
• Vestuvių muzikanto paslaugos;
• Piršlio, pirmosios poros paslaugos;
• Foto – video paslaugos;
• Striptizo šokėjos ir šokėjo paslaugos.
• Limuzinų nuoma – tradiciniai ir netradiciniai – hummer, lincon, gaisrinės, policijos, kalėjimo, greitosios automobiliai.

Visos kainos nurodytos su PVM, išrašome saskaitas.
PLATESNĖ INFORMACIJA 867244044 / garsogamyba@gmail.com
garsogamyba@gmail.com
www.renginiulinija.lt

Kontaktai

robertas jonaitis


Susiję skelbimai