Kitas »

Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė!

Sukurtas: 2010-05-27 11:17:04
Parodytas: 5321;  Susidomėjo: 231

Kvepiantis darbas.

Kaina:
160 Lt
Miestas: Klaipėda
Apskritis: Klaipėdos apskritis
Skelbimo ID: 135310

Aprašymas

Europoje sparčiausiai auganti parfumerijos ir išskirtinių namų apyvokos priemonių tarptautinė kompanija ieško atsakingų žmonių-FM GROUP WORLD prekinio ženklo ambasadorių. Išvystitos FM GROUP WORLD sistemos deka Jums nereikia platinti prekių,o siekti padėti kuo daugiau žmonėms pasiekti savo tikslų. Tai galima padaryti su paprasta, pakartotina veikla - dubliavimu. Užuot ieškoję šimtai žmonių, kuriems reikia mūsų kompanijos produktų, reikia rasti keletą žmonių (4-5), kurie nori pagerinti savo gyvenimą ir išmokyti juos to paties- dubliavimo. Ir tai yra tikrai paprasta!
GROUP -tai darbas Jums patogiu metu, verslas su minimaliausia investicija, tarptautiniai mokymai, nuolatiniai klubo susitikimai visose Lietuvos vietose,nauji draugai, karjera, laisvė, asmenybės vystymasis, finansinė nepriklausomybė, investicija į pensiją.Tu privalai turėti ilgalaikius tikslus, kad būtum apsaugotas nuo žlugimo po trumpalaikių tikslų nesėkmių.

Norite tapti FMGROUP priviligijuotu klientu ir naudoti FMGROUP produkcija su išskirtine nuolaida,ar tapti platintoju: registracija www.fmgroup.lt ONLINE įrašykite remėjo Nr. 21058532 (toliau Jūsų duomenys).

Del neaiskumu kreikites:

El.pastas: V.Kopanceva@gmail.com

Skype:mazile12325

Facebook.com : fm.failai.com

Kontaktai

Viktorija Kopanceva

Nėra nuotraukos